Bransoletka Tous New Tibet

Zostało tylko kilka sztuk
239,00 zł
Indeks
716481540
Bransoletka Tous New Tibet wykonana z brązowego, nylonowego sznurka, srebra najwyższej próby - 925 z rubinem i ametystem. Wielkość motywu: 1,24 cm.
  • DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ

    Za zamówienia złożone w sklepie internetowym o wartości od 500 zł nie doliczamy usługi transportowej.

  • WYSYŁKA W 48h

    Większość zamówień krajowych realizujemy do 48 godzin. Nie dotyczy akcji specjalnych (Dzień TOUS, okres Bożego Narodzenia, Wyprzedaż, itp.) kiedy czas realizacji z wysyłką może wydłużyć się do 7 dni roboczych. W przypadku realizacji zamówień indywidualnych czas realizacji może wydłużyć się do 8 tygodni.

  • ELEGANCKIE OPAKOWANIE GRATIS

    Każdy produkt z kategorii biżuteria i zegarki przed wysyłką jest przez nas dokładnie sprawdzany pod kątem jakościowym i technicznym i pakowany w osobne, eleganckie, firmowe pudełko. Torebki są pakowane w worki przeciwkurzowe, które zapobiegają uszkodzeniom podczas transportu. Każdy produkt otrzymuje dodatkowo torebkę prezentową.

  • ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

    Jeżeli nie ma Twojego rozmiaru pierścionka, lub zabrakło produktu, można złożyć zamówienie indywidualne. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt: sklep@touspolska.pl lub +48 664 78 78 78. Czas realizacji zamówienia indywidualnego wynosi do 8 tygodni. Zamówienie jest realizowane bezpośrednio w Hiszpanii w Centrali firmy TOUS.

  • GWARANCJA JAKOŚCI

    Produkty TOUS to połączenie najnowocześniejszych technologii z tradycyjnym rzemiosłem. Kupując w naszym sklepie internetowym oraz w sieci sklepów TOUS masz gwarancję otrzymania oryginalnego produktu.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SALONACH

Ten produkt dostępny jest jedynie
w sklepie internetowym