Bransoletka Tous Silver Tack

Produkt niedostępny
329,00 zł
Indeks
413121540
Bransoletka Tous Tack elastyczna wykonana ze srebra wysokiej próby z perłami hodowlanymi. Wielkość motywu: 8mm.
  • DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ

    Za zamówienia złożone w sklepie internetowym o wartości od 500 zł nie doliczamy usługi transportowej.

  • WYSYŁKA W 48h

    Większość zamówień krajowych realizujemy do 48 godzin. Nie dotyczy akcji specjalnych (Dzień TOUS, okres Bożego Narodzenia, Wyprzedaż, itp.) kiedy czas realizacji z wysyłką może wydłużyć się do 7 dni roboczych. W przypadku realizacji zamówień indywidualnych czas realizacji może wydłużyć się do 8 tygodni.

  • ELEGANCKIE OPAKOWANIE GRATIS

    Każdy produkt z kategorii biżuteria i zegarki przed wysyłką jest przez nas dokładnie sprawdzany pod kątem jakościowym i technicznym i pakowany w osobne, eleganckie, firmowe pudełko. Torebki są pakowane w worki przeciwkurzowe, które zapobiegają uszkodzeniom podczas transportu. Każdy produkt otrzymuje dodatkowo torebkę prezentową.

  • ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

    Jeżeli nie ma Twojego rozmiaru pierścionka, lub zabrakło produktu, można złożyć zamówienie indywidualne. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt: sklep@touspolska.pl lub +48 664 78 78 78. Czas realizacji zamówienia indywidualnego wynosi do 8 tygodni. Zamówienie jest realizowane bezpośrednio w Hiszpanii w Centrali firmy TOUS.

  • GWARANCJA JAKOŚCI

    Produkty TOUS to połączenie najnowocześniejszych technologii z tradycyjnym rzemiosłem. Kupując w naszym sklepie internetowym oraz w sieci sklepów TOUS masz gwarancję otrzymania oryginalnego produktu.