Misja i wizja

MISJA, WIZJA I WARTOŚCI

Naszą misją jest bycie marką uwielbianą na całym świecie za oferowanie biżuterii i akcesoriów, które towarzyszą naszym klientom we wszystkich momentach ich życia. A także bycie marką pożądaną, która ceniona jest za jakość, pasję i dbałość personelu o każdy szczegół.


Mamy wizję, aby marka TOUS stała się najbardziej rozchwytywaną marką luksusowej biżuterii na świecie, która w wyjątkowy sposób dba o wartości klientów, współpracowników i całego społeczeństwa.

Podchodzimy z pasją do naszych klientów. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań aby zapewnić klientom najwyższą jakość usług, na które w pełni zasługują.

Jesteśmy kreatywni. Ośmielamy się funkcjonować nieco inaczej, ze zwinnością, odwagą, i jakością, stawiając czoła wyzwaniom, jakie niesie ze sobą codzienność.

Angażujemy się. Osiągamy nasze marzenia poprzez bycie wolnymi, wiernymi naszemu światu, troszcząc się o naszych współpracowników i budując wspólny cel…

Pracujemy zespołowo. Jesteśmy firmą, która razem pracuje na wspólny sukces. Tu każdy, indywidualny talent zawsze dąży do zespołowego celu, poprzez pracę opartą na wysokiej jakości relacjach międzyludzkich.

Jesteśmy światowi. Łączymy wiedzę o otaczającej nas różnorodności z naszymi decyzjami biznesowymi, naszymi produktami i sposobem, w jaki traktujemy naszych współpracowników.