All you need is TOUS...

Wybór @paulinye to intensywna czerwień w połączeniu z różowym złotem Vermeil oraz kamieniami szlachetnymi.

Walentynki to ten moment kiedy wszyscy okazujemy sobie miłość, przyjaźń, sympatię i życzliwość. To czas radości i wyjątkowych wzruszeń...

@magdalencija postawiła na klasykę, delikatny element złota w połączeniu z kolekcją HOLD daje niesamowity efekt, nie zapominając też o odrobinie różowego złota Vermeil oraz torebce w tym najbardziej miłosnym kolorze, spójrz!

Dlaczego świętować tylko romantyczną miłość ? W  TOUS wyrażamy miłość w uniwersalnej wersji.
Obdaruj ukochaną Ci osobę kolekcją symbolizującą najszczersze uczucia.

Pozostań GLAM! Cudowna @jemtruskawki postawiła na odrobinę blasku. Nietuzinkowe połączenie żółtego złota Vermeil z diamentami oraz ciemnym srebrem daje niesamowity efekt. Uzupełnieniem stylizacji stała się też torebka w kolorze metalicznego różu.

Kolekcja walentynkowa to szczypta miłości dla wszystkich...

Stwórz swój niepowtarzalny zestaw i celebruj miłość w najpiękniejszym wydaniu.

Celebruj dzień miłości w najlepszym stylu...

Złoto, złoto, złoto! @oliwqalifestyle dokonała doskonałego wyboru. Dodawaj, modyfikuj, baw się biżuterią, twórz niepowtarzalne zestawy! Kolekcja HOLD to nie tylko biżuteria. Spójrz na torebkę... tak, ją również możesz modyfikować!

To nie koniec miłosnych uniesień...

Poznałaś już naszą wyjątkową kolekcję NOCTURNE? To połączenie delikatnego,żółtego złota Vermeil z diamentami oraz ciemnym srebrem. Niecodzienne połączenie prawda?
Odkryj ją całą i zakochaj się...

Mówią, że liczy się wnętrze... ale nie tylko!

Dlatego w TOUS dbamy o najdrobniejsze detale.
Pudełeczka w pastelowych odcieniach opatrzone logo marki są idealnym dopełnieniem Twojego prezentu! Spraw radość najbliższym bądź
sobie!